Organizácia zasadania IBC

IBC logo CMYK
Spoločnosť VEMEX ENERGO s.r.o. spoluorganizuje, v dňoch 22. a 23. októbra 2015, významné zasadanie „Výboru pre priemysel a výstavbu“, ktoré je súčasťou EBC – EUROPEAN BUSINESS CONGRESS e.V. Partnermi tejto organizácie sú také významné energetické spoločnosti ako GAZPROM, GDF, E.ON alebo ENEL, bankové inštitúcie Deutsche Bank, BNP Paribas, Goldman Sachs a mnoho ďalších významných firiem.

 Po predošlých skúsenostiach aj tento rok sa nám darí zorganizovať také významné podujatie na území Slovenskej Republiky, ktoré obohatí celú plynárenskú organizačnú verejnosť. V spolupráci so spoločnosťou NAFTA a.s. pripravujeme pre účastníkov konferencie exkurziu do centrálneho areálu podzemného zásobníka plynu Gajary, ktorý patrí medzi technologicky najmodernejšie stavby svojho druhu v Európe. Súčasťou zasadania je aj konferencia, ktorá sa uskutoční v priestoroch SPP na Mlynských nivách, v Bratislave. Okrem zahraničných hostí svojimi vystúpeniami konferenciu obohatia tiež vystúpeniami spoločností eustream a.s., NAFTA a.s. a SPP Distribúcia a.s.

     

    Tešíme sa na privítanie plynárenských kolegov z Ruskej Federácie a zároveň ďakujeme za spoluprácu všetkým zúčastneným stranám.